SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

ul. Warszawska 289, 05-082 Zielonki Parcele
+48 607 277 886, +48 22 733 07 60EN PL

Skip to Content

Dla biznesu

Dla biznesu

Położenie Pałacu zaledwie 13 kilometrów od Warszawy (z bardzo dobrym dojazdem do lotniska i centrum biurowego), ale jednak w zielonej oazie pięknego parku sprawia, że jest to wyjątkowe i klimatyczne miejsce do zorganizowania wydarzenia biznesowego.

Organizujemy imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, bankiety czy zebrania i narady w historycznych salach, przy dworskiej atmosferze.

W Pałacu posiadamy wyposażenie multimedialne, które pozwala na organizację wydarzeń biznesowych. W salach Pałacu pomieści się 70-80 osób w przypadku szkoleń czy konferencji. Natomiast w pałacowym parku o powierzchni 2,5 ha, w przypadku organizacji bankietu, możemy ugościć nawet 500 osób.

Na życzenie przygotujemy każdy rodzaj menu, polecając jednak w szczególności specjały kuchni pałacowej. Pałac Lasotów specjalizuje się w kuchni polskiej i staropolskiej, jednak na życzenie Gości przygotowywane są również dania z różnorodnych kuchni świata (niemieckiej, hiszpańskiej etc.). Organizujemy również live cooking, a na bankietach serwowane są popularne dania i bufety finger food. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez nas na miejscu.

W przepastnych piwnicach leżakują i czekają na otwarcie przednie gatunki nalewek pałacowych, przygotowane przez najlepszych nalewkarzy w Europie. Są one dodatkową atrakcją organizowanych przez nas wydarzeń.

Zaufali nam:

polymed_polska_logo
wiki_logo

Referencje

Zapytaj o ofertę

Imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Adres email:

Przewidywana liczba gości:

Planowana data wydarzenia:

Dodatkowe pytania:

Wolisz porozmawiać?

607 277 886