Wesela

Oferta - WeselaPałac Lasotów to idealne miejsce na organizację Państwa Wesela. Jego piękne wnętrza zostały docenione przez TVN Style, po przez wybranie naszego obiektu do realizacji „Stylowych rewolucji Goka”.

Wybierąc nasze miejsce otrzymują Państwo gwarancje uczciwej oferty - nie ma żadnych dodatkowych opłat typu korkowe, opłata za obsługę, parking itp. Cena nie zawiera jedynie kosztów alkoholu i orkiestry.

Wszystkich naszych Gości (jeśli tylko sobie tego życzą) witamy w oryginalnych XIXw. strojach, następnie prowadzimy Młodych do ich Rodziców, gdzie są witani staropolsko chlebem i solą. Na powitanie Goście są też częstowani lampką szampana. Przez cały czas trwania uroczystości zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę kelnerską (kelnerzy z doświadczeniem z cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli). Ponadto Para Młoda otrzymuje od nas apartament małżeński na noc poślubną (połączony z dwu-poziomową wieżą wyłącznie do Państwa dyspozycji, zatem Panna Młoda może się poczuć jak prawdziwa księżniczka). W promocji na przyszły rok, możemy zapewnić bardzo smaczny tort weselny (w terminie od maja do września jest on wliczony w cenę). Ponadto jedną z atrakcji jaką zawsze proponujemy naszym Gościom jest szukanie skarbów w pałacowych piwnicach (jest ich prawie 700m2), które to zwiedzamy ze świeczkami zazwyczaj w okolicach godz. 23-24. Cała zabawa zaczyna się świetlistym walcem w Sali Balowej.
Jeśli chodzi o menu to to co nas wyróżnia to fakt, że każda potrawa jest przez nas przygotowywana, począwszy od makaronów do zup, poprzez półmiski mięs (rolady, schaby itp.) a na ciastach domowego wypieku kończąc. Ponadto, staropolsko, zupy podajemy w wazach a drugie danie na półmiskach, także każdy może nałożyć sobie tyle i to co chce. Przykładowe menu, tak aby poznać przynajmniej rozkład i liczbę posiłków umieszczone jest poniżej. Specjalizujemy się głównie w kuchni polskiej i staropolskiej, staramy się jednak w jak największym stopniu dopasować do Państwa wymagań i preferencji.
Koszt posiłków dla Państwa obsługi (wodzireje, fotografowie) to 50%, tyle samo wynosi koszt posiłków dla dzieci w wieku do 10 lat.

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i zawsze staramy się dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pomagamy też Państwu w zorganizowaniu tego jakże ważnego dnia, dzieląc się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem oraz innymi ważnymi kontaktami, np. do oprawy muzycznej czy florystycznej, kursy tańca u nas w Pałacu, drukiem zaproszeń i salonami sukien ślubnych oraz wiele innych w większości ze specjalnymi rabatami dla naszych Klientów.

Posiadamy też możliwość zorganizowania innych atrakcji, w zależności od konwencji Państwa wesela.

Zapraszamy, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym, do odwiedzenia Pałacu i bezpośredniego obejrzenia go "na żywo", albowiem żadne zdjęcia nie oddają w pełni uroku tego miejsca. Z chęcią Państwa oprowadzimy i odpowiem na wszystkie bardziej szczegółowe pytania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Menu Weselne 
Propozycje dań ciepłych, zimnych przekąsek oraz deserów na wesele.
Pobierz aktualną ofertę