Komunie

Oferta - KomuniePodczas organizacji Komunii w naszym obiekcie podkreślamy na każdym kroku iż jest to przyjęcie dziecka przystępującego do komunii.

Dlatego to też ono pierwsze wchodzi do przydzielonej specjalnie dla każdej z Rodzin Sali i ono też tam prowadzi potem wszystkich Gości. Dla Niego też mamy specjalnie przygotowane miejsce w postaci tronu by mogło czuć się docenione tego dnia, jak i jemu wręczamy uroczyście dedykowany dla Niej/Niego srebny prezent. Ponadto wszystkie dzieci (ze wszystkich komunii danego dnia) w wieku od 5 do 12 lat mają u nas zapewnioną animację by dla nich też to był mile i ciekawie spędzony czas. Doświadczone animatorki czuwają nad bezpieczeństwem i uatrakcyjnianiem czasu naszym Młodym Gościom (po przez gry, zabawy i poszukiwania skarbów naszych piwnicach)

Dorośli mają maja zagwarantowaną oddzielną salę ze specjalnie przydzieloną dla Państwa, profesjonalną obsługą kelnerską (doświadczenia z 4-ro i 5-io gwiazdkowych hoteli), w przypadku ciepłych dni można też w pełni skorzystać z ciszy i spokoju otaczającego Pałac 2,5 he parku. Wszystkie nasze dania przygotowujemy sami począwszy od makaronów do zup, po przez pasztety i pieczenie a na ciastach domowego wypieku kończąc. Dania podajemy zwykle staropolsko, czyli w wazach i na półmiskach tak by każdy mógł nałożyć tyle ile sam uważa za słuszne. Czas trwania uroczystości wynosi u nas zazwyczaj ok. 5-6 godz. Tuż przed końcem uroczystości (w cenie) możemy podać jeszcze jedno ciepłe danie typu barszcz z krokietem/pasztecikiem, żurek itp. Przykładowe menu, tak aby poznać przynajmniej rozkład i liczbę posiłków załączone poniżej. Specjalizujemy się głównie w kuchni polskiej i staropolskiej ,staramy się jednak w jak największym stopniu dopasować do Państwa wymagań i preferencji.

Zapraszamy, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym, do odwiedzenia Pałacu i bezpośredniego obejrzenia go "na żywo", albowiem żadne zdjęcia nie oddają w pełni uroku tego miejsca. Z chęcią Państwa oprowadzimy i odpowiem na wszystkie bardziej szczegółowe pytania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Menu Komunijne
Propozycje dań ciepłych, zimnych przekąsek, deserów oraz menu dla dzieci.
Pobierz aktualną ofertę