Rodzinny Piknik Pałacowy 2016

 

W zeszłym roku Pałac Lasotów obchodził swój wyjątkowy Jubileusz: 160 lat! Z tej okazji zorganizowaliśmy dla wszystkich Państwa Rodzinny Piknik Pałacowy z atrakcjami dla całej rodziny. Zainteresowanie i liczba osób chcących poznać nasz obiekt i uczestniczyć w atrakcjach przeszły nasze najśmielsze oczekiwania - ponad 1200 osób, w tym około 300 dzieci uczestniczyło w naszym Pikniku. Postanowiliśmy wtedy, że w ostatni weekend czerwca będziemy dla Państwa organizować taki piknik z mocą atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, tak, by każdy mógł mile spędzić czas w naszym parkowym otoczeniu.

W tym roku Rodzinny Piknik Pałacowy odbędzie sie w niedzielę 26.06.16 od godz. 12:00 do 18:00.

Czeka na Państwa moc atrakcji:

Piknik, na którym rodzice mogą odpocząć i pobiesiadować po szlachecku, a dzieci w pełni się wybawić w Miasteczku Rycerskim, wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, wygrywać konkursy i poszukać Skarbów w naszych pałacowych piwnicach,

- Turniej Nalewek - zainteresowani historią dawnych trunków będą mogli poznać ich tajemnice, a tych którzy, już poznali tajniki tworzenia własnych napitków, zapraszamy do udziału w Turnieju. Przewodniczącym komisji będzie Dariusz Brus, wielokrotny zdobywca tytułu Nalewarza Roku. Więcej szczegółów tutaj.

 

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.